Seotud tooted
Specifications
| Brand | Pilotix |
| Image sensor | 1/3" Inch Sony CMOS |
| Camera resolution | 800TVL |
| Camera FOV | H:100° V:70° |
| TV system | PAL/NTSC |
| Wide power input | 5-40V |
| Camera size | Micro 19mm |
| Signal Type | Analog |
| Day/Night | Color |
| Pixel size | 3.75μm |
| Brand | Pilotix |
| Image sensor | 1/3" Inch Sony CMOS |
| Camera resolution | 800TVL |
| Camera FOV | H:100° V:70° |
| TV system | PAL/NTSC |
| Wide power input | 5-40V |
| Camera size | Micro 19mm |
| Signal Type | Analog |
| Day/Night | Color |
| Pixel size | 3.75μm |
Allow the use of cookies from this website on this browser?
We use cookies to provide improved experience on this website. You can learn more about our cookies and how we use them in our Cookie policy.
Allow CookiesAllow only essential cookies