Seotud tooted
Specifications
| Brand | CaddxFPV |
| Image sensor | 1/1.8" Inch |
| Camera resolution | 1500TVL |
| Lens | 5Mega |
| Camera FOV | 125° |
| TV system | NTSC & PAL (Switchable) |
| Wide power input | 4.5-27V |
| Camera size | Micro 19mm |
| Signal Type | Analog |
| Day/Night | Auto/Color/B&W/EXT |