Seotud tooted
Specifications
| Brand | CaddxFPV |
| Image sensor | 1/1.8" Inch Starlight |
| Camera resolution | 1200TVL |
| Lens | 2.1mm |
| Camera FOV | 165° |
| TV system | NTSC & PAL (Switchable) |
| Camera size | Micro 19mm |
| Signal Type | Analog |
| Day/Night | Auto/Color/B&W/EXT |
| Brand | CaddxFPV |
| Image sensor | 1/1.8" Inch Starlight |
| Camera resolution | 1200TVL |
| Lens | 2.1mm |
| Camera FOV | 165° |
| TV system | NTSC & PAL (Switchable) |
| Camera size | Micro 19mm |
| Signal Type | Analog |
| Day/Night | Auto/Color/B&W/EXT |
Allow the use of cookies from this website on this browser?
We use cookies to provide improved experience on this website. You can learn more about our cookies and how we use them in our Cookie policy.
Allow CookiesAllow only essential cookies