Seotud tooted
Specifications
| Brand | Pilotix |
| Size | 13-inch |
| Material | Carbon fiber |
| Camera mounting | Micro (19mm) |
| Drone type | Long Range |
| Motor size | 4214 |
| Wheelbase | 590mm |
| Top plate thickness | 1.6mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Mounting size | 30.5x30.5mm |
| Brand | Pilotix |
| Size | 13-inch |
| Material | Carbon fiber |
| Camera mounting | Micro (19mm) |
| Drone type | Long Range |
| Motor size | 4214 |
| Wheelbase | 590mm |
| Top plate thickness | 1.6mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Mounting size | 30.5x30.5mm |
Allow the use of cookies from this website on this browser?
We use cookies to provide improved experience on this website. You can learn more about our cookies and how we use them in our Cookie policy.
Allow CookiesAllow only essential cookies