Seotud tooted
Specifications
| Brand | CaddxFPV |
| Image sensor | Black&White |
| Camera resolution | 1500TVL |
| Lens | M16/F1.0/2.8mm |
| Camera FOV | 120° |
| TV system | PAL |
| Wide power input | 5-20V |
| Day/Night | Black/White |
| Brand | CaddxFPV |
| Image sensor | Black&White |
| Camera resolution | 1500TVL |
| Lens | M16/F1.0/2.8mm |
| Camera FOV | 120° |
| TV system | PAL |
| Wide power input | 5-20V |
| Day/Night | Black/White |
Allow the use of cookies from this website on this browser?
We use cookies to provide improved experience on this website. You can learn more about our cookies and how we use them in our Cookie policy.
Allow CookiesAllow only essential cookies