Specifications
| Brand | HQProp |
| Size | 13-inch |
| Material | Glass fiber nylon |
| Number of blades | 3 |
| Drone type | Long Range |
| Pitch | 9 |
| Shaft diameter | 6mm |
| Hub diameter | 21.5mm |
| Hub thickness | 12mm |
| Brand | HQProp |
| Size | 13-inch |
| Material | Glass fiber nylon |
| Number of blades | 3 |
| Drone type | Long Range |
| Pitch | 9 |
| Shaft diameter | 6mm |
| Hub diameter | 21.5mm |
| Hub thickness | 12mm |
Allow the use of cookies from this website on this browser?
We use cookies to provide improved experience on this website. You can learn more about our cookies and how we use them in our Cookie policy.
Allow CookiesAllow only essential cookies