Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Walksnail |
| Prilli resolutsioon | 1920x1080 |
| Ekraani tüüp | OLED |
| Signaali tüüp | HD Avatar |
| Side sagedus | 5.725-5.850GHz |
| Toite sisend | 7-26V (2S-6S) |
| SD Kaardi tugi | 256GB |
| Prilli FOV | 50° |
| Polarisatsioon | LHCP |
| Kaubamärk | Walksnail |
| Prilli resolutsioon | 1920x1080 |
| Ekraani tüüp | OLED |
| Signaali tüüp | HD Avatar |
| Side sagedus | 5.725-5.850GHz |
| Toite sisend | 7-26V (2S-6S) |
| SD Kaardi tugi | 256GB |
| Prilli FOV | 50° |
| Polarisatsioon | LHCP |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.