Seotud tooted
Specifications
| Brand | Partizan |
| Camera resolution | 256×192 |
| Lens | 9mm |
| Camera FOV | 4mm: 45°(H) x 33°(V) 6.8mm: 26°(H) x 20°(V) 9.7mm: 18.1°(H) x 13.6°(V) |
| TV system | PAL |
| Wide power input | 5-16V |
| Camera size | Mini 21mm |
| Signal Type | Thermal |
| Day/Night | White heat/Black heat/Fusion/Iron red |
| Pixel size | 12μm |