Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Partizan |
| Kaamera resolutsioon | 256×192 |
| Objektiiv | 9mm |
| Kaamera FOV | 4mm: 45°(H) x 33°(V) 6.8mm: 26°(H) x 20°(V) 9.7mm: 18.1°(H) x 13.6°(V) |
| TV süsteem | PAL |
| Lai toite sisend | 5-16V |
| Kaamera suurus | Mini 21mm |
| Signaali tüüp | Thermal |
| Päev/Öö | White heat/Black heat/Fusion/Iron red |
| Pikseli suurus | 12μm |