Seotud tooted
Specifications
| Brand | Pilotix |
| Protocol | ELRS 868/915MHz |
| Size | 13-inch |
| Drone type | Long Range |
| Signal Type | Analog |
| Wheelbase | 590mm |
| Top plate thickness | 2mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Drone power | 6S |
| Brand | Pilotix |
| Protocol | ELRS 868/915MHz |
| Size | 13-inch |
| Drone type | Long Range |
| Signal Type | Analog |
| Wheelbase | 590mm |
| Top plate thickness | 2mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Drone power | 6S |
Allow the use of cookies from this website on this browser?
We use cookies to provide improved experience on this website. You can learn more about our cookies and how we use them in our Cookie policy.
Allow CookiesAllow only essential cookies