Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Pilotix |
| Protokoll | ELRS 868/915MHz |
| Suurus | 13 tolli |
| Droonitüüp | Long Range |
| Signaali tüüp | Analog |
| Teljevahe | 590mm |
| Ülemise plaadi paksus | 2mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Drooni võimsus | 6S |
| Kaubamärk | Pilotix |
| Protokoll | ELRS 868/915MHz |
| Suurus | 13 tolli |
| Droonitüüp | Long Range |
| Signaali tüüp | Analog |
| Teljevahe | 590mm |
| Ülemise plaadi paksus | 2mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Drooni võimsus | 6S |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.