Seotud tooted
Specifications
| Brand | Walksnail |
| Goggle resolution | 1920x1080 |
| Screen type | OLED |
| Signal Type | HD Avatar |
| Communication frequency | 5.725-5.850GHz |
| Power input | 7-26V (2S-6S) |
| SD Card support | 256GB |
| Goggle FOV | 50° |
| Polarization | LHCP |
| Brand | Walksnail |
| Goggle resolution | 1920x1080 |
| Screen type | OLED |
| Signal Type | HD Avatar |
| Communication frequency | 5.725-5.850GHz |
| Power input | 7-26V (2S-6S) |
| SD Card support | 256GB |
| Goggle FOV | 50° |
| Polarization | LHCP |
Allow the use of cookies from this website on this browser?
We use cookies to provide improved experience on this website. You can learn more about our cookies and how we use them in our Cookie policy.
Allow CookiesAllow only essential cookies