Seotud tooted
Specifications
| Brand | Walksnail |
| Goggle resolution | 1920x1080 |
| Screen type | LCD |
| Signal Type | HD Avatar |
| Communication frequency | 5.725-5.850GHz |
| Screen size | 4.5 Inch |
| Power input | 6V-25.2V (2S-6S) |
| SD Card support | 256GB |
| Goggle FOV | 75° |
| Polarization | LHCP |