Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Walksnail |
| Prilli resolutsioon | 1920x1080 |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Signaali tüüp | HD Avatar |
| Side sagedus | 5.725-5.850GHz |
| Ekraani suurus | 4.5 Inch |
| Toite sisend | 6V-25.2V (2S-6S) |
| SD Kaardi tugi | 256GB |
| Prilli FOV | 75° |
| Polarisatsioon | LHCP |