Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Pilotix |
| Mootori KV | 1300KV |
| Toiteallikas | 3-6S |
| Võlli läbimõõt | 5mm |
| Mootori suurus | 2807 |
| Mootori tüüp | Brushless |
| Maksimaalne tõukejõud | 2238g |
| Maksimaalne võimsus | 1153.20W |
| Kaubamärk | Pilotix |
| Mootori KV | 1300KV |
| Toiteallikas | 3-6S |
| Võlli läbimõõt | 5mm |
| Mootori suurus | 2807 |
| Mootori tüüp | Brushless |
| Maksimaalne tõukejõud | 2238g |
| Maksimaalne võimsus | 1153.20W |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.