Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Partizan |
| Suurus | 15 tolli |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Droonitüüp | Cinelifter |
| Mootori suurus | 4720 |
| Teljevahe | 670mm |
| Ülemise plaadi paksus | 3.5mm |
| Bottom plate thickness | 3.5mm |
| Kaubamärk | Partizan |
| Suurus | 15 tolli |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Droonitüüp | Cinelifter |
| Mootori suurus | 4720 |
| Teljevahe | 670mm |
| Ülemise plaadi paksus | 3.5mm |
| Bottom plate thickness | 3.5mm |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.