Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | HQProp |
| Suurus | 7 tolli |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Labade arv | 3 |
| Droonitüüp | Long Range |
| Samm | 4 |
| Võlli läbimõõt | 5mm |
| Rummu läbimõõt | 13.5mm |
| Rummu paksus | 6.8mm |
| Kaubamärk | HQProp |
| Suurus | 7 tolli |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Labade arv | 3 |
| Droonitüüp | Long Range |
| Samm | 4 |
| Võlli läbimõõt | 5mm |
| Rummu läbimõõt | 13.5mm |
| Rummu paksus | 6.8mm |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.