Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Skyzone |
| Prilli resolutsioon | 1280x720 |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Signaali tüüp | Analog |
| Toite sisend | 18650 (1S) / DC 6.5–25.2V / USB 5V |
| SD Kaardi tugi | 128GB |
| Prilli FOV | 50° |
| Kuvamisuhe | 4:3/16:9 |
| Kaubamärk | Skyzone |
| Prilli resolutsioon | 1280x720 |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Signaali tüüp | Analog |
| Toite sisend | 18650 (1S) / DC 6.5–25.2V / USB 5V |
| SD Kaardi tugi | 128GB |
| Prilli FOV | 50° |
| Kuvamisuhe | 4:3/16:9 |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.