Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | CaddxFPV |
| Pildisensor | Black&White |
| Kaamera resolutsioon | 1500TVL |
| Objektiiv | M16/F1.0/2.8mm |
| Kaamera FOV | 120° |
| TV süsteem | PAL |
| Lai toite sisend | 5-20V |
| Päev/Öö | Black/White |
| Kaubamärk | CaddxFPV |
| Pildisensor | Black&White |
| Kaamera resolutsioon | 1500TVL |
| Objektiiv | M16/F1.0/2.8mm |
| Kaamera FOV | 120° |
| TV süsteem | PAL |
| Lai toite sisend | 5-20V |
| Päev/Öö | Black/White |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.