Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | CaddxFPV |
| Pildisensor | 1/1.8" Inch Starlight |
| Kaamera resolutsioon | 1200TVL |
| Objektiiv | 2.1mm |
| Kaamera FOV | 165° |
| TV süsteem | NTSC & PAL (Switchable) |
| Kaamera suurus | Micro 19mm |
| Signaali tüüp | Analog |
| Päev/Öö | Auto/Color/B&W/EXT |