Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | CaddxFPV |
| Pildisensor | 1/1.8" Inch |
| Kaamera resolutsioon | 1500TVL |
| Objektiiv | 5Mega |
| Kaamera FOV | 125° |
| TV süsteem | NTSC & PAL (Switchable) |
| Lai toite sisend | 4.5-27V |
| Kaamera suurus | Micro 19mm |
| Signaali tüüp | Analog |
| Päev/Öö | Auto/Color/B&W/EXT |