Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | RunCam |
| Pildisensor | 1/2" Inch COMS |
| Kaamera resolutsioon | 1000TVL |
| Kaamera FOV | 160° |
| TV süsteem | NTSC & PAL (Switchable) |
| Lai toite sisend | 5-36V |
| Kaamera suurus | Micro 19mm |
| Signaali tüüp | Analog |
| Päev/Öö | Auto/Color/B&W/EXT |