Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | HQProp |
| Materjal | Klaaskiust nailon |
| Suurus | 10 tolli |
| Droonitüüp | Long Range |
| Samm | 5 |
| Võlli läbimõõt | 5mm |
| Rummu läbimõõt | 16mm |
| Rummu paksus | 10mm |
| Kaubamärk | HQProp |
| Materjal | Klaaskiust nailon |
| Suurus | 10 tolli |
| Droonitüüp | Long Range |
| Samm | 5 |
| Võlli läbimõõt | 5mm |
| Rummu läbimõõt | 16mm |
| Rummu paksus | 10mm |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.