Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Partizan |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Suurus | 10 tolli |
| Droonitüüp | Cinelifter |
| Mootori suurus | 3214 |
| Teljevahe | 650mm |
| Ülemise plaadi paksus | 2mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Kaubamärk | Partizan |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Suurus | 10 tolli |
| Droonitüüp | Cinelifter |
| Mootori suurus | 3214 |
| Teljevahe | 650mm |
| Ülemise plaadi paksus | 2mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.