Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Pilotix |
| Suurus | 8 tolli |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Droonitüüp | Long Range |
| Mootori suurus | 2812 |
| Ülemise plaadi paksus | 2.5mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Kaubamärk | Pilotix |
| Suurus | 8 tolli |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Droonitüüp | Long Range |
| Mootori suurus | 2812 |
| Ülemise plaadi paksus | 2.5mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.