Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Pilotix |
| Suurus | 13 tolli |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Droonitüüp | Long Range |
| Mootori suurus | 4214 |
| Teljevahe | 590mm |
| Ülemise plaadi paksus | 1.6mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Kinnitusmõõdud | 30.5x30.5mm |
| Kaubamärk | Pilotix |
| Suurus | 13 tolli |
| Materjal | Süsinikkiud |
| Kaamera kinnitus | Micro (19mm) |
| Droonitüüp | Long Range |
| Mootori suurus | 4214 |
| Teljevahe | 590mm |
| Ülemise plaadi paksus | 1.6mm |
| Bottom plate thickness | 2mm |
| Kinnitusmõõdud | 30.5x30.5mm |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.