Seotud tooted
Spetsifikatsioon
| Kaubamärk | Pilotix |
| Mootori KV | 660KV |
| Toiteallikas | 8S |
| Võlli läbimõõt | 6mm |
| Mootori suurus | 4214 |
| Mootori tüüp | Brushless |
| Maksimaalne tõukejõud | 5531g |
| Maksimaalne võimsus | 1765.1W |
| Kaubamärk | Pilotix |
| Mootori KV | 660KV |
| Toiteallikas | 8S |
| Võlli läbimõõt | 6mm |
| Mootori suurus | 4214 |
| Mootori tüüp | Brushless |
| Maksimaalne tõukejõud | 5531g |
| Maksimaalne võimsus | 1765.1W |
Kas lubate sellel veebilehel selles brauseris küpsiseid kasutada?
Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Lisateavet meie küpsiste ja nende kasutamise kohta leiate meie küpsiste poliitikast.